2021-22 tanév Szülői értekezlet és fogadóóra

Győri​​ SZC​​ Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Technikum

9025 Győr, Cinka Panna u. 2.

Tel.: (96) 529-520,​​ (96) 529-522

E-mail: bercsenyi@bercsenyi.eu

 

 

image001

 

ecdl_logo_03

 

 

 

Tisztelt Szülők!

 

 

A tanulói egyéni érdeklődést lehetővé tevő fogadóórák,​​ az oktatók e-mail -es levelezéses megkeresésével valósulhat meg, a mellékelt címlista alapján.

 

Tisztelettel:

 

Zsolt aláírása

 

 

Németh Zsolt

igazgató

 

 

Adorján Marianna

adorjanm@bercsenyi.eu

Albert Tünde Viola

albertt@bercsenyi.eu

Baán József​​ 

baanj@bercsenyi.eu

Bán Benedek

banb@bercsenyi.eu

Bánné Kiss Gabriella

bannekg@bercsenyi.eu

Benedek Ferenc Dávid​​ 

benedekd@bercsenyi.eu

Bokros Balázs Marcell​​ 

bokrosb@bercsenyi.eu

Bulkai Lajos Péter

bulkail@bercsenyi.eu

Burdi Szabolcs

burdisz@bercsenyi.eu

Cseter Edit

csedit@bercsenyi.eu

Csizmazia László Tibor​​ 

csizmazial@bercsenyi.eu

Dóczy Antónia​​ 

doczya@bercsenyi.eu

Dóka Edina​​ 

dokae@bercsenyi.eu

Domschitz Katalin

domschitzk@bercsenyi.eu

Dr. Kallós Gábor

kallosg@bercsenyi.eu

Dr. Nagy Zsolt​​ 

nagyzs@bercsenyi.eu

Dr.​​ Szalai István

szalaii@bercsenyi.eu

Farkas Roland​​ 

farkasr@bercsenyi.eu

Farkas Szilvia Mária​​ 

farkasszm@bercsenyi.eu

Fáskerty Péter

faskertyp@bercsenyi.eu

Galambos Gabriella​​ 

galambosg@bercsenyi.eu

Grábics Éva Jolán

grabicse@bercsenyi.eu

Grüll Mónika​​ 

grullm@bercsenyi.eu

Győriné Németh Márta Anna

gyorinenm@bercsenyi.eu

Hantó Gabriella

hantog@bercsenyi.eu

Horváth Zoltán​​ 

zohorvat@bercsenyi.eu

Horváth Zsolt Ferenc​​ 

horvathzsf@bercsenyi.eu

Juhász Norbert István

juhaszn@bercsenyi.eu

Kószás Kriszta

koszask@bercsenyi.eu

Kozalk Tibor

kozalkt@bercsenyi.eu

Kozalkné Fejes Judit

kozalkne@bercsenyi.eu

Kozma József

kozmaj@bercsenyi.eu

Kozma Tamás

kozmat@bercsenyi.eu

Kulcsár Róbert

kulcsarr@bercsenyi.eu

Kulisity Gábor​​ 

kulisityg@bercsenyi.eu

Kun Atilláné

kunane@bercsenyi.eu

Kund Dávid Áron

kundda@bercsenyi.eu

Lakatos Judit​​ 

lakatosj@bercsenyi.eu

Lenzsér Levente​​ 

lenzserl@bercsenyi.eu

Lévay Klára​​ 

levayk@bercsenyi.eu

Lőrincz Csaba Gábor

lorinczcsg@bercsenyi.eu

Major Mária

majorm@bercsenyi.eu

Mansaré Anna Manty​​ 

mansaream@bercsenyi.eu

Márkné Szalai Éva Szilvia

marknesze@bercsenyi.eu

Márton Imre​​ 

martonimre@bercsenyi.eu

Máté Szilárd​​ 

matesz@bercsenyi.eu

Nacsa-Köves Virág​​ 

kovesv@bercsenyi.eu

Nagy István​​ 

nagyi@bercsenyi.eu

Nagy János

nagyj@bercsenyi.eu

Nagy Sándor​​ 

nagys@bercsenyi.eu

Nagyné Békefi Gabriella

nagynebg@bercsenyi.eu

Nemesné Rátkai Erika

nemesnere@bercsenyi.eu

Németh Zsolt

nemethzs@bercsenyi.eu

Nyiri László

nyiril@bercsenyi.eu

Pandur Tamás

pandurt@bercsenyi.eu

Pár Róbert​​ 

parr@bercsenyi.eu

Pozsgai Anita

pozsgaia@bercsenyi.eu

Puskás Ágnes​​ 

puskasa@bercsenyi.eu

Pusztai Katinka​​ 

pusztaik@bercsenyi.eu

Reider László Ferenc

reiderl@bercsenyi.eu

Ringl István​​ 

ringli@bercsenyi.eu

Róth Kálmán​​ 

rothka@bercsenyi.eu

Rózsa Bence​​ 

rozsab@bercsenyi.eu

Rózsás József

rozsasj@bercsenyi.eu

Ságiné Kókai Szilvia

kokaisz@bercsenyi.eu

Sallai Szilvia

sallaisz@bercsenyi.eu

Sasvári Marianna

sasvarim@bercsenyi.eu

Schandl Károly Imre​​ 

schandlk@bercsenyi.eu

Szabó Andrea

szaboandrea@bercsenyi.eu

Szabó Árpádné

szaboar@bercsenyi.eu

Szabó Nándor

szabonandor@bercsenyi.eu

Szabóné Magyar Szilvia Éva

szabonemsze@bercsenyi.eu

Szalai Balázs

szalaib@bercsenyi.eu

Szántó Gábor​​ 

szantog@bercsenyi.eu

Széplábi Csilla

szeplabics@bercsenyi.eu

Szeredy Andrea Ilona

szeredyai@bercsenyi.eu

Szőcs Veronika​​ 

szocsv@bercsenyi.eu

Takács Orsolya

takacso@bercsenyi.eu

Tatár Zsolt​​ 

tatarzs@bercsenyi.eu

Tóth Károly​​ 

tothk@bercsenyi.eu

Tóth Lászlóné​​ 

tothlne@bercsenyi.eu

Tóth Villmosné​​ 

tothvne@bercsenyi.eu

Váczi Attila

vaczia@bercsenyi.eu

Vörös Ildikó Katalin

vorosi@bercsenyi.eu

Zubályné Péter Gabrella

zubalynepg@bercsenyi.eu

 

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás