2020-21 tanév Szülői értekezlet és fogadóóra |

2020-21 tanév Szülői értekezlet és fogadóóra

Győri​​ SZC​​ Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai​​ Technikum​​ 

9025 Győr, Cinka Panna u. 2.

Tel.: (96) 529-520,​​ (96) 529-522

 

 

image001

 

ecdl_logo_03

 

 

Tisztelt Szülők!

 

 

A 2020/21 –es tanév kezdésekor – a járványügyi helyzetre tekintettel – az őszi szülői értekezlet és a fogadónap digitális úton kerül megszervezésre.​​ 

Erről az osztályfőnökök a KRÉTA rendszerben értesítik a szülőket.

A tanulói egyéni érdeklődést lehetővé tevő fogadóórák,​​ az oktatók e-mail -es levelezéses megkeresésével valósulhat meg, a mellékelt címlista alapján.

 

 

Tisztelettel:

 

Zsolt aláírása

 

 

Németh Zsolt

igazgató

 

 

 

 

 

 

 

Név​​ 

E-mail cím

Adorján Marianna

adorjanm@bercsenyi.eu​​ 

Albert Tünde Viola

albertt@bercsenyi.eu​​ 

Andorházi Anna Mária

andorhaziam@bercsenyi.eu​​ 

Baán József

baanj@bercsenyi.eu​​ 

Bán Benedek

banb@bercsenyi.eu​​ 

Bánné Kiss Gabriella

bannekg@bercsenyi.eu​​ 

dr. Bencze Krisztina

benczek@bercsenyi.eu​​ 

Benedek Ferenc Dávid

benedekd@bercsenyi.eu​​ 

Bokros Balázs Marcell

bokrosb@bercsenyi.eu​​ 

Bulkai Lajos Péter

bulkail@bercsenyi.eu​​ 

Burdi Szabolcs

burdisz@bercsenyi.eu​​ 

Cseter Edit

csedit@bercsenyi.eu

Csizmazia László Tibor

csizmazial@bercsenyi.eu​​ 

Csobodné Hegyesi Ágnes

csobodneha@bercsenyi.eu​​ 

Dóczy Antónia

doczya@bercsenyi.eu​​ 

Farkas Roland István

farkasr@bercsenyi.eu​​ 

Farkas Szilvia Mária

farkasszm@bercsenyi.eu​​ 

Fáskerty Péter

faskertyp@bercsenyi.eu​​ 

Galambos Gabriella

galambosg@bercsenyi.eu​​ 

Grábics Éva Jolán

grabicse@bercsenyi.eu​​ 

Grüll Mónika

grullm@bercsenyi.eu​​ 

Győriné Németh Márta Anna

gyorinenm@bercsenyi.eu​​ 

Hantó Gabriella

hantog@bercsenyi.eu​​ 

Hollósiné Dr. Prohászka Dóra

hollosinepd@bercsenyi.eu​​ 

Juhász Norbert István

juhaszn@bercsenyi.eu​​ 

Kószás Kriszta

koszask@bercsenyi.eu​​ 

Kovács István Zoltán

kovacsiz@bercsenyi.eu​​ 

Nacsa-Köves Virág

kovesv@bercsenyi.eu​​ 

Kozalkné Fejes Judit

kozalkne@bercsenyi.eu​​ 

Kozalk Tibor

kozalkt@bercsenyi.eu​​ 

Kozma József

kozmaj@bercsenyi.eu​​ 

Kozma Tamás

kozmat@bercsenyi.eu​​ 

Kulcsár Róbert

kulcsarr@bercsenyi.eu​​ 

Kulisity Gábor

kulisityg@bercsenyi.eu​​ 

Kun Attiláné

kunane@bercsenyi.eu​​ 

Kund Dávid Áron

kundda@bercsenyi.eu​​ 

Lakatos Judit

lakatosj@bercsenyi.eu​​ 

Lampert Gáborné

lampertg@bercsenyi.eu​​ 

Lenzsér Levente

lenzserl@bercsenyi.eu​​ 

Lévay Klára

levayk@bercsenyi.eu

Lőrincz Csaba Gábor

lorinczcsg@bercsenyi.eu​​ 

Major Mária

majorm@bercsenyi.eu​​ 

Márkné Szalai Éva Szilvia

marknesze@bercsenyi.eu​​ 

Márton Imre

martonimre@bercsenyi.eu​​ 

Máté Szilárd

matesz@bercsenyi.eu​​ 

Nagy István

nagyi@bercsenyi.eu​​ 

Nagy János

nagyj@bercsenyi.eu​​ 

Nagyné Békefi Gabriella

nagynebg@bercsenyi.eu​​ 

Nagy Sándor

nagys@bercsenyi.eu​​ 

Dr Nagy Zsolt

nagyzs@bercsenyi.eu​​ 

Nemesné Rátkai Erika

nemesnere@bercsenyi.eu​​ 

Nyiri László

nyiril@bercsenyi.eu​​ 

Pandur Tamás

pandurt@bercsenyi.eu​​ 

Pár Róbert

parr@bercsenyi.eu​​ 

Pozsgai Anita

pozsgaia@bercsenyi.eu​​ 

Pusztai Katinka

pusztaik@bercsenyi.eu​​ 

Reider László Ferenc

reiderl@bercsenyi.eu​​ 

Ringl István

ringli@bercsenyi.eu​​ 

Róth Kálmán

rothka@bercsenyi.eu​​ 

Rózsa Bence

rozsab@bercsenyi.eu​​ 

Rózsás József

rozsasj@bercsenyi.eu​​ 

Sasvári Marianna

sasvarim@bercsenyi.eu​​ 

Schandl Károly Imre

schandlk@bercsenyi.eu​​ 

Szabó Andrea

szaboandrea@bercsenyi.eu​​ 

Szabó Árpádné

szaboar@bercsenyi.eu​​ 

Szabó Nándor

szabonandor@bercsenyi.eu​​ 

Szabóné Magyar Szilvia Éva

szabonemsze@bercsenyi.eu​​ 

Szalai Balázs

szalaib@bercsenyi.eu​​ 

Dr. Szalai István

szalaii@bercsenyi.eu​​ 

Szalka Zsolt

szalkazs@bercsenyi.eu​​ 

Szántó Gábor

szantog@bercsenyi.eu​​ 

Széplábi Csilla

szeplabics@bercsenyi.eu​​ 

Szeredy Andrea Ilona

szeredyai@bercsenyi.eu​​ 

Szőcs Veronika

szocsv@bercsenyi.eu​​ 

Szollinger János

szollingerj@bercsenyi.eu​​ 

​​ Takács Orsolya

takacso@bercsenyi.eu​​ 

Tatár Zsolt

tatarzs@bercsenyi.eu​​ 

Tóth Károly

tothk@bercsenyi.eu​​ 

Tóth Lászlóné

tothlne@bercsenyi.eu​​ 

Tóth Vilmosné

tothvne@bercsenyi.eu​​ 

Váczi Attila

vaczia@bercsenyi.eu​​ 

Vörös Ildikó Katalin

vorosi@bercsenyi.eu​​ 

Horváth Zoltán

zohorvat@bercsenyi.eu​​ 

Zubályné Péter Gabriella

zubalynepg@bercsenyi.eu​​ 

​​ 

 

Szakképzésünket segítő partnereink:

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás