Pedagógusok egyéni fogadóórája |

Pedagógusok egyéni fogadóórája

 

Közlekedés üzemvitel munkaközösség
név egyéni fogadóóra
Sasvári Marianna hétfő 9:50-10:35
Fáskerty Péter szerda 12:45-13:30
Lenzsér Levente kedd 8:00-8:45
Reider László hétfő 12:45-13:30
Ringl István szerda 8:00-8:45
Tatár Zsolt csütörtök 11:55-12:35
Baán József hétfő 11:55-12:35
Csizmazia László szerda 8:55-9:40
Juhász Norbert péntek 9:50-10:35
Pandur Tamás kedd 9:50-10:35
Schandl Károly kedd 10:45-11:30
Informatika – Rendészet munkaközösség
név egyéni fogadóóra
dr. Klausz Péter hétfő 9:50-10:35
dr. Szalai István szerda 10:45-11:30
Jandl Róbert péntek 13:40-14:25
Nagy Ferenc péntek 8:55-9:40
Nagy István csütörtök 11:50-12:35
Nagy Sándor Hétfő 11:50-12:35
Nagy Zsolt hétfő 13:40-14:25
Szalka Zsolt péntek 10:45-11:30
Takács Andrásné szerda 11:50-12:35
Tóth Vilmosné szerda 10:45-11:30
Angol nyelv munkaközösség
név egyéni fogadóóra
Cseter Edit kedd 13:40-14:25
Albert Tünde péntek 10:45-11:30
Grüll Mónika hétfő 12:45-13:30
Gazda Anna Mária hétfő 12:45-13:30
Széplábi Csilla szerda 11:50-12:35
Makinsonné Dr. Borostyán Csilla szerda 11:50-12:35
Hudák Csilla kedd 9:50-10:35
Lévay Klára kedd 12:45-13:30
Német nyelv munkaközösség
név egyéni fogadóóra
C. Tóth Bernadett szerda 12:45-13:30
Galambos Gabriella szerda 12:45-13:30
Kiss Tamás szerda 9:50-10:35
Kozalkné Fejes Judit kedd 10:45-11:30
Nacsa-Köves Virág csütörtök 12:45-13:30
Pozsgai Anita hétfő 9:50-10:35
Szabó Árpádné szerda 11:50-12:35
Vörös Ildikó szerda 10:45-11:30
Magyar nyelv és irodalom munkaközösség
név egyéni fogadóóra
Adorján Marianna hétfő 12:45-13:30
Dóczy Antónia kedd 13:40-14:25
Kun Attiláné csütörtök 10:45-11:30
Márkné Szalai Éva hétfő 10:45-11:30
Takács Orsolya szerda 9:50-10:35
Szantó Gábor szerda 12:45-13:30
Matematika-fizika munkaközösség
név egyéni fogadóóra
Bán Benedek kedd 14:30-15:15
Major Mária csütörtök 14:30-15:15
Biczó Anikó csütörtök 11:50-12:35
Márton Imre hétfő 13:40-14:25
Horváth Zoltán csütörtök 11:50-12:35
Kulcsár Róbert hétfő 8:55-9:40
Lakatos Judit kedd 8:55-9:40
Lampért Gáborné szerda 11:50-12:35
Nemesné Rátkai Erika kedd 10:45-11:30
Balogh Ildikó hétfő 8:55-9:40
Kozma József hétfő 9:50-10:35
Bulkai Lajos hétfő 11:50-12:35
Barlai Sándor péntek 11:50-12:35
Történelem munkaközösség
név egyéni fogadóóra
Bokros Balázs kedd 11:50-12:35
Pár Róbert kedd 11:50-12:35
Szabó Andrea szerda 11:50-12:35
Vörös Ildikó szerda 10:45-11:30
Testnevelés munkaközösség
név egyéni fogadóóra
Kollár András kedd 12:45-13:30
Benedek Ferenc Dávid hétfő 10:45-11:30
Búza László kedd 11:50-12:35
Nyíri László szerda 11:50-12:35
Rózsa Bence szerda 8:55-9:40
Kozma Tamás szerda 9:50-10-35
Farkas Roland kedd 13:40-14:25
Tóth Lászlóné kedd 9:50-10:35